tumblr nj7sglq75T1qh42f6o1 500

Nie bądź jeleń. 7 argumentów dlaczego warto zamówić projekt indywidualny a nie typowy.

  1. Czy wiesz że dom typowy (kupiony z gotowego projektu) wymaga oprócz przeróbek takich samych działań administracyjnych co projekt indywidualny? Oznacza to, że projektant domku typowego nie ponosi żadnej odpowiedzialności, a Ty i tak musisz skorzystać z fachowej pomocy.  
  2. Konstrukcja domu indywidualnego nigdy nie jest przewartościowana pod względem konstrukcyjnym. Projektant domku typowego nigdy nie wie w której strefie obciążenia śniegiem będzie stał budynek, a także na jakich gruntach zostanie wybudowany co przekłada się na straty finansowe już na starcie budowy.
  3. Pomimo szerokiego wyboru projektów typowych z katalogu nie unikniemy zmian projektowych w zakresie architektury, którą należy dostosować do decyzji o warunkach zabudowy lub miejscowego planu zagospodarowania.
  4. Każdy z nas ma swoje upodobania i potrzeby – każdy projekt wymaga dostosowania.
  5. Często nachodzi potrzeba rezygnacja z budynku, który odzwierciedla nasze gusta, choćby z powodu nieodpowiednich gabarytów działki jaką posiadamy – wówczas i tak należy dokonać jego adaptacji. Należy pamiętać iż dom jednorodzinny jest miejscem ogniska domowego i powinien odzwierciedlać cechy i upodobania przyszłych mieszkańców oraz być ich wizytówką.
  6. Gotowy projekt to narzucone rozwiązania funkcjonalne, które nie zawsze spełniają wymagania inwestora, a co za tym idzie wymusza to kompromis pomiędzy bryłą budynku a układem funkcjonalnym
  7. Wybierając projekt indywidualny masz zawsze pewność, że będzie odpowiadało ukierunkowany i posadowiony na działce jaką posiadamy co rodzi konsekwencje w postaci nasłonecznienia i doświetlenia pomieszczeń.

Zastanów się czy warto odbierać sobie przyjemność i satysfakcję z uczestniczenia w kreowaniu własnego domu. Pomyśl czy warto płacić dwa razy:  za projekt i za jego przygotowanie do realizacji? Nie bądź typowy ty także zasługujesz na indywidualność!

The Best betting exchange http://f.artbetting.net/
Full reviw on bet365 b.artbetting.net by artbetting.net
www.bigtheme.net